Tisztelt Szülők!

A koronavírussal kapcsolatban kialakult helyzet miatt és a 42/2020. (II.14.) Korm. rendelet alapján, intézményünkben 2020. március 16-tól határozatlan ideig a tanítás működési rendje megváltozik. Ettől a naptól kezdve az iskolákban a nevelés-oktatás tantermen kívül, digitális munkarendben kerül megszervezésre.

Ez a munkarend lehetővé teszi, hogy a tanulók a tantervi követelményeket teljesítsék és így a tanév végén a következő évfolyamba léphessenek.

A jövő hét folyamán Nevelőtestületünk elindítja az online oktatást. Természetesen tisztában vagyunk azzal, hogy nem minden családban van internetelérés, azokhoz a tanulókhoz másképp juttatjuk el a tananyagot.

Ezt a munkát az osztályfőnökök fogják irányítani a szaktanárok bevonásával. A tananyaggal haladni kell, aki jelölt feladatokat el kell végezni a tanulóknak. Ez a feltétel a tanév sikeres teljesítésének. Az elvégzett feladatok értékelését minden héten elvégezzük. Valószínűleg az E-Kréta felületen fogjuk Önöket értesíteni, ha gyermekük elmarad a feladatok elvégzésében.

Tisztelt Szülők!

Tanulóink védelmének érdekében kérjük Önöket, ügyeljenek arra, hogy a gyermekeik a következő hetekben otthonukban tartózkodjanak. Ne menjenek át egymáshoz tanulni, játszani, ne alkossanak nagyobb csapatokat.

Nevelőtestületünk a holnapi naptól azon dolgozik, hogy zökkenőmentesen átáljunk az új tanítási rendre. Mindannyiunk közös érdeke, hogy júniusban sikeres tanévet tudhassunk magunk mögött.

Ehhez kérjük az Önök segítségét! Kérdéseikkel elsősorban gyermekük osztályfőnökéhez forduljanak, kérjük ezt telefonon vagy elektronikus úton tegyék.

Dolgozzunk együtt tanulóink érdekében: az Iskolavezetés