Kedves Tanulóink!

Mától egy időre új tanítási formát vezetünk be iskolánkba. Erre azért van szükség, hogy megvédjünk Benneteket a fertőzéstől, de közben a tananyaggal is haladni tudjatok.

Ti már egy digitális világba születtetek, sokszor otthonosabban mozogtok benne, mint a szüleitek. Ha követitek utasításainkat és okosan használjátok telefonjaitokat, tableteiteket, számítógépeiteket és nem utolsó sorban tankönyveiteket,akkor sikeresen be tudjátok fejezni a tanévet. Nyolcadikosainkat már várják a középiskolákban, a kisebbek is szeretnének egy osztállyal feljebb lépni. Ehhez azonban komolyan kell venni az otthoni tanulást, mert most nem vakáción vagytok, hanem otthonról teljesítitek a kiadott feladatokat. Munkátokról Szüleiteket rendszeresen tájékoztatni fogjuk.

Azokra is gondoltunk, akiknél nincs internet, ők is meg fogják kapni a feladatokat, a tananyagot, csak más formában.

Nagyon fontos: maradjatok otthon, ne keressétek egymás társaságát! Most lehetőségetek nyílik kihasználni az online kapcsolattartási formákat, amiben egyébként is jók vagytok. (messenger, facebook, skype, telefon)

Osztályfőnökötök hamarosan felveszi Veletek a kapcsolatot, addig is vigyázzatok Magatokra!

Tanáraitok