Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket az új, tantermen kívüli digitális munkarend bevezetéséről. Egyelőre tanulóink az E-Kréta felületen érhetik el minden tantárgyból a tananyagot és a feladatokat heti bontásban. Valószínűleg ez mindig a keddi nap lesz, az elkészített feladatok beadásának határideje a következő hétfő. A kapcsolattartás formája a Messenger alkalmazás lesz, mert ez a legkönnyebben elérhető mind a szülők, mind a tanulók számára. Az osztályfőnökök dolgoznak a csoportok létrehozásán. Aki nem rendelkezik semmilyen internetkapcsolattal, azt máshogy fogjuk elérni. Kérjük, vegyék fel a telefont, ha az iskolából keressük Önöket. Ha megváltozott a számuk, kérjük, jelezzék az osztályfőnököknek. Folyamatosan dolgozunk, ami óriási feladatot jelent minden kollégánk számára. Az osztályfőnökök részletesebb tájékoztatást fognak adni a napokban. Kérjük türelmüket és együttműködésüket! Ha bármilyen változás lesz a digitális  oktatási formában, kérem, fogadják rugalmasan, hiszen ez egy teljesen új helyzet, ami még kidolgozás alatt áll.

az Iskolavezetés