Iskola átadó bál tájékoztatás

BEOLVASáS0000

Kedves Szülők
Tájékoztatni szeretném Önöket arról, hogy 2022. március 26-án (szombaton) munkanap lesz. Tanulóinknak ezen a napon ünneplő ruhába kell jönniük, mivel ezen a napon, 11 órakor kerül sor az új iskolaépület és tornacsarnok átadására.
Sajnos azonban, a szülőket az ünnepségen nem tudjuk fogadni, mert ez elsősorban tanulóinknak szól, s meghívott vendégeinknek. Önöket azonban szeretettel hívom a 18 órakor kezdődő zenés rendezvényünkre, melyen tanulóink nagy többsége színvonalas műsorral vesz részt, s. itt lehetőség nyílik az új épület megtekintésére is.
Tájékoztatom arról is Önöket, hogy az esti rendezvényre vacsorajegyeket vásárolni 2022. március 23-án (szerda) 14 óráig van lehetőség. Támogatói jegy azonban a helyszínen is kapható lesz.
Megértésüket és támogatásukat ezúton is köszönöm!