Nemzeti cirkusz tájékoztatása kitűnő tanulók részére

Nemzeti cirkusz tájékoztatása kitűnő tanulók részére, a levél tartalma lejjebb olvasható Nemzeti cirkusz tájékoztatása kitűnő tanulók részére

Tisztelt Szülő !

Ezúton is gratulálun , hogy gyermeke  kitűnő bizonyítvánnyal  zárta a tanévet .Nemzeti előadó - művészeti  intézményként  kiemelt figyelmet fordítunk  az iskolás gyerekek  helyes és hatékony  nevelésére , ezért Kitűnő  Tanuló  Programunk   keretében  lehetőséget biztosítunk nyári  műsoraink  (RAIN - Esőcirkusz ,MAGIC  Show )ingyenes megtekintésére. A programhoz az ország területén működő  utazócirkuszok  is csatlakoztak  .

Amennyiben a  Fővárosi  Nagycirkusz  előadására  szeretné beváltani a kupont ,a következő módok egyikén  teheti meg :

• online a http://fnc.jegy.hu/ oldalunkon .
  • személyesen jegypénztárunkban minden nap 10-18 óráig .
  • 10 darab vagy annál több kupon felhasználása esetén ,valamint amennyiben  cége ,egyesülete által mindeddig  szervező kollégánkkal  tartotta a kapcsolatot ,kérjük , keresse értékesítő  munkatársainkat   a +36  1  343  9637  vagy a foglalas@circus.hu  e-mail címen ,valamint személyes  elérhetőségeiken .

Amennyiben ONLINE    kívánja beváltani gyermeke kuponját ,kérjük ,

• a https://fnc.jegy.hu/ oldalon válassza ki azt az előadást , amelyen fel szeretné használnia kupont .
  • a megjelenő felületen válassza ki a jegyeket , ahonnan meg szeretné nézni az előadást .
  • majd a képernyő jobb felső sarkában nyomja meg a KOSÁRHOZ   gombot , a kosárba tétel után a KUPONKÓD   menüpontba  írja be a kupon bal felső sarkában található 12 jegyű ( betű és szám kombináció  ) a kódot és érvényesítse .
  • A kosárba beteszi a jegyet . Ott megjelenik egy Kitűnő Tanuló ajándékkupon  mező , melybe beírja  a 12 jegyű kódot és rányom  az érvényesít gombra . Ekkor még nem változik meg  a jegy ára .A jegy ára mellett egy lenyíló mezőben  lenyitja a fület és ott az utolsó mezőben  megjelenik ,hogy Kitűnő Tanuló kupon és benne lesz a korábban  beírt ajándékkupon száma   .Azt kiválasztja és lenullázódik a jegy ára .

• A jóváhagyás után az ár melletti legördülő menüpontban  válassza ki az 1 jegyre  vonatkozó kedvezményt   , a ,,Kitűnő Tanuló  ajándékkupon  (kuponkód )" jegytípust ( kiválasztás után a kedvezmény  automatikusan  megjelenik ). Egy vásárlás alkalmával több kód  megadása  esetén több jegyre is kiválasztható a kedvezmény  .Egy kuponkód csak egy jegyhez használható
  • Ezt követően a rendszer kiszámolja  Önnek  a vásárolni kívánt jegyek darabszámát , valamint a  fizetendő  összeget .Kérjük , figyeljen  rá , hogy a jegyek számában szerepeljen a  kitűnő

ONLINE jegyvásárlás   esetén az előadás napján a kitűnő tanuló belépését  a következő dokumentumok bemutatásával    tudja érvényesíteni , ezért kérjük , mindenképpen hozzák magukkal és  a belépésnél mutassák  be :

• a cirkuszi belépő kupont
  • a kitűnő tanuló diákigazolványát
  • a kitűnő tanuló bizonyítványát vagy annak másolatát !

Amennyiben SZEMÉLYESEN  kívánja beváltani gyermeke kuponját ,kérjük , keresse fel a Fővárosi Nagycirkusz jegypénztárát (1146 Budapest , Állatkerti krt. 12 /A . nyitvatartás : minden nap 10-18 óráig ) ahol be tudja váltani a cirkuszi belépő kupont .

SZEMÉLYES beváltás esetén a kitűnő tanuló belépését a következő dokumentumok bemutatásával tudja érvényesíteni a pénztárnál ,ezért kérjük , mindenképpen hozza magával és a pénztárosnak szíveskedjen bemutatni :

• a cirkuszi belépő kupont
  • a kitűnő tanuló diákigazolványát
  • e a kitűnő tanuló bizonyítványát vagy annak másolatát

Felhívjuk szíves figyelmét , hogy a Kitűnő Tanuló Program kuponok beváltási ideje   2022. június 29. és szeptember 18. között lehetséges .

Amennyiben valamelyik , a programban részt vevő UTAZÓ CIRKUSZ előadására   szeretné beváltani a kupont ,kérjük , keresse fel a lakóhelyéhez legközelebbi utazó cirkuszt és váltsa belépőre a kupont az utazó cirkusz jegypénztárában .

Ebben az esetben is szükséges a kitűnő tanuló okiratainak bemutatása .

Idén az alábbi cirkuszok vesznek részt a programban :

Fővárosi Nagycirkusz , Budapest Nagycirkusz , Circus America , Cirkusz Americano Vargas   Donnert Cirkusz , Duna Cirkusz - Vizi Cirkusz , Fantastic Cirkusz Brothers , Hungária Nagycirkusz , Kludszky Cirkusz , Magyar Klasszikus Nagycirkusz , Magyar Nemzeti Cirkusz , Magyar Nemzetközi Utazó Nagycirkusz , Magyar Vargas Nagycirkusz , Mr. Gerald Cirkusz , Richter Flórián Cirkusz

A MÁV - START Zrt . az idei évben is minden kitűnő tanuló diáknak 90 % utazási kedvezményt biztosít , 1 fő kísérője pedig 50 % -os jeggyel utazhat . A kedvezmény igénybevételéhez a Budapestre utazáshoz fel kell mutatniuk a cirkuszi belépő kuponjaikat .  Ahhoz , hogy a visszaúton is igénybe vehessék az utazási kedvezményt ,le kell pecsételtetnie a cirkuszi belépőjegyeket a Fővárosi Nagycirkusz információs pultjánál . A kedvezmény csak Budapestre , a Fővárosi Nagycirkusz előadására történő utazás esetén érvényes . Bővebb tájékoztatást a MÁV -START Zrt .jegypénztárainál kaphat .

Kérdéseivel , észrevételeivel kapcsolatban , kérjük , keressen bennünket a kitunotanulo@circus.hu e-mail címen .

Az előadáshoz jó szórakozást kívánunk !