Határtalanul! értékelő óra, Fakultatív bemutató előadás

Határtalanul! értékelő órán Power Point-os bemutatóval végig követtük az utazásunk állomásait napokra lebontva, melyet a kísérő tanáraink élménybeszámolóival gazdagítottak. Minden nap bemutatása után egy tanuló saját tapasztalatait, élményeit felolvasta a gondosan elkészített útinaplójából. A bemutató után néhány tanuló az ott vásárolt, kapott emléktárgyakat mutatta be. Az óra végén egy kísérő tanár röviden összegezte, hogy a tervezett célok mennyire és milyen módon valósultak meg. Utolsó mozzanatként a tanulóknak megadtuk a Sebes Pál Általános Iskola internetes elérhetőségeit, és buzdítottuk őket arra, hogy vegyék fel a kapcsolatot az ott tanuló gyerekekkel.

 

Molnár Jázmin, Andrási Ádám

tanulók

értékelő 1

 

Fakultatív bemutató előadáson a meghívott 6. osztályos tanulóknak levetítettük az utazásunkról szóló Power Point-os bemutatót, videó felvételeket, melyet tanulók, kísérő tanárok élménybeszámolókkal gazdagítottak. Bízunk benne, hogy felkeltettük az érdeklődésüket, kíváncsiságukat Erdély iránt, hiszen ők is utaznak jövőre ezen terület egy részére.

Kuti Karina, Szabó Bence

tanulók

értékelő 2